STRONA
           W
ROZBUDOWIE
Polski Związek Tenisa Stołowego
Polish Table Tennis Federation

Polski debel kobiecy w najlepszej "16"

Magdalena Sikorska i Marta Smętek awansowały z kwalifikacji do turnieju głównego gry podwójnej GAC Group 2013 ITTF World Tour Polish Open w Spale.

Polki wygrały w czwartek po 3:2 z Rahel Aschwanden, Rachel Moret (Szwajcaria) i Szandrą Pergel, Georginą Potą (Węgry). Do decydującej fazy kwalifikacji dotarli Daniel Górak i Wang Zeng Yi. W piątek o godz. 10:30 zagrają z parą Hung Tzu-Hsiang, Lee Chia-Sheng (Tajwan).

Od turnieju głównego udział w zawodach gry podwójnej rozpoczną rozstawieni z numerem 3 Katarzyna Grzybowska i Natalia Partyka oraz z numerem 8 Paweł Fertikowski i Robert Floras.

Wyniki kwalifikacji gry podwójnej - 1 runda

Klaudia Kusińska, Sandra Wabik (Polska) - Neha Aggarwal, Shamini Kumaresan (Indie) 3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 11:6)
Monika Pietkiewicz, Antonina Szymańska (Polska) - Li Isabelle Siyun, Wu Yi (Singapur) 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)

Jakub Kosowski, Xu Wenliang (Polska) - Denys Kalachevskyi, Vitaliy Lyevshyn (Ukraina) 3:0 walkower
Paweł Chmiel, Tomasz Lewandowski (Polska) - Feng Xiaoquan, Martin Storf (Austria) 3:2 (11:6, 11:9, 7:11, 4:11, 11:5)
Jakub Dyjas, Konrad Kulpa (Polska) - Amalraj Anthony, Nitin Vasanth Philips (Indie) 0:3 walkower
Mateusz Gołębiowski, Bartosz Such (Polska) - Tomas Konecny, Tomas Tregler (Czechy) 2:3 (11:6, 12:14, 5:11, 11:5, 10:12)

2 runda
Klaudia Kusińska, Sandra Wabik (Polska) - Anja Schuh, Jiaduo Wu (Niemcy) 3:2 (11:6, 7:11, 11:8, 5:11, 11:6)
Magdalena Sikorska, Marta Smętek (Polska) - Rahel Aschwanden, Rachel Moret (Szwajcaria) 3:2 (6:11, 11:5, 11:5, 5:11, 11:5)
Agnieszka Kaczmarek, Paulina Nowacka (Polska) - Liu Gaoyang, Zhang Qiang (Chiny) 0:3 (7:11, 6:11, 2:11)
Maja Krzewicka, Katarzyna Ślifirczyk (Polska) - Hu Limei, Sheng Dandan (Chiny) 2:3 (5:11, 12:10, 11:9, 7:11, 6:11)

Daniel Górak, Wang Zeng Yi (Polska) - Nima Alamiyan, Noshad Alamiyan (Iran) 3:0 (11:7, 11:9, 11:2)
Jakub Kosowski, Xu Wenliang (Polska) - Masataka Morizono, Kohei Sambe (Japonia) 1:3 (5:11, 11:7, 2:11, 6:11)
Paweł Chmiel, Tomasz Lewandowski (Polska) - Tiago Apolonia, Joao Geraldo (Portugalia) 1:3 (5-11,11-7,10-12,7-11)

3 runda
Magdalena Sikorska, Marta Smętek (Polska) - Szandra Pergel, Georgina Pota (Węgry) 3:2 (12:10, 11:7, 10:12, 6:11, 11:8)
Klaudia Kusińska, Sandra Wabik (Polska) - Britt Eerland (Holandia), Maria Xiao (Hiszpania) 2:3 (11:5, 11:8, 6:11, 5:11, 10:12)

piątek
godz. 10:30 Daniel Górak, Wang Zeng Yi (Polska) - Hung Tzu-Hsiang, Lee Chia-Sheng (Tajwan)

PZTS

ITTF WORLD TOUR GERMAN OPEN
13-17 listopada, Berlin, Niemcy
Wyniki ITTF

GAC GROUP WORLD TOUR ITTF POLISH OPEN
6-10 listopada, Spała
Strona ITTF
|1| |2| |3| |4| |5| |6| |7| |8| |9| |10| |11| |12| |13| |14| |15| |16| |17| |18| |19| |20| |21| |22| |23| |24| |25| |26| |27| |28| |29| |30| |31| |32| |33| |34| |35| |36| |37| |38| |39|
Strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19